KTH INTERNET SERVICE PROVIDER

Inernet + TV!

Internet i telewizja w paczce taniej, już od 49 zł. Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty.

Witamy w KTH!

Ofertę kierujemy dla nowych użytkowników sieci KTH. Tylko teraz osoby, które chciałyby skorzystać z naszych usług, otrzymają 3 miesiące gratis. Jest to promocja dla wymagających klientów chcących korzystać z szybkiego Internetu i zaoszczędzić na miesięcznych rachunkach. Do tego w cenie instalacji jest sieć WI-FI tylko za 1 zł. Zapewnia swobodne przeglądanie internetu, oglądanie filmów oraz szybkie pobieranie. Wszystko bezprzewodowo w całym mieszkaniu i bez limitu pobieranych danych. W ramach oferty „Witamy w KTH” otrzymasz szybki i niezawodny internet przez trzy miesiące za darmo. Zapraszamy do biura Obsługi Klienta.

Przetestuj i oceń!

Ofertę kierujemy dla nowych użytkowników sieci KTH. Tylko teraz możesz testować usługę dostępu do internetu aż 14 dni bez żadnych zobowiązań i ukrytych opłat. Dwugodniowy okres testów pozwoli Państwu sprawdzić jak działa internet w KTH. Wszystkich nowych klientów, którzy chcieliby skorzystać z naszych usług za darmo zapraszamy do Biura Obsługi Klienta lub o kontakt telefoniczny. Promocję można łączyć z innymi promocjami.

Poleć Nas!

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową promocję: Poleć Nas! Ofertę kierujemy dla aktywnych użytkowników sieci KTH. W ramach promocji obniżamy abonament za internet na okres jednego miesiąca do kwoty 1zł lub podwyższamy transfer, w zamian za polecenie nas nowemu klientowi. Za każdą kolejną poleconą osobę, która podpisze nową umowę na dostęp do internetu obniżamy abonament w kolejnym miesiącu. Z Oferty Promocyjnej Poleć Nas! może korzystać każdy dotychczasowy Abonent sieci KTH. Gorąco zachęcamy do skorzystania z promocji.

Internet Service Provider

Na terenie Ostrołęki i okolic działamy od 2001 roku. Usługi jakie proponujemy naszym klientom to przede wszystkim dostęp do internetu dla klientów indywidualnych, firm oraz sieci osiedlowych.